VVOJ Café Brussel: Omgaan met kritiek
Hoe zouden Vlaamse media moeten omgaan met kritiek om er lering uit te kunnen trekken? Die vraag staat centraal tijdens een VVOJ Café op maandagavond 1 maart in Brussel.
Panelgasten zijn Thom Meens (ombudsman van de Volkskrant), Flip Voets (ombudsman van de Vlaamse Raad voor de Journalistiek) en Caroline Pauwels (directeur Studies on Media, Information and Telecommunication van de Vrije Universiteit van Brussel). De toegang is vrij.
Media liggen de afgelopen tijd geregeld onder vuur van lezers en kijkers. Hoe zouden ze beter met kritiek kunnen omgaan om er van te leren? Is een ombudsman, zoals bij het Nederlandse dagblad de Volkskrant, de oplossing of kan het ook anders? Vlaanderen heeft een Raad voor Journalistiek, maar is dit voldoende?
De toegang is gratis. Na afloop van de discussie wordt een drankje geserveerd en kan er worden nagepraat.
Aanmelden: stuur een mailtje naar cafe@vvoj.nl.
VVOJ Café Vlaanderen: Omgaan met kritiek
Maandag 1 maart, aanvang 19.00 uur
Café Congo, Koninklijke Vlaamse Schouwburg, Arduinkaai 9, Brussel.











