Nieuws - VRM zet thesisprijs op
BRUSSEL - Voor het eerst organiseert de Vlaamse Regulator voor de Media zijn 'Thesisprijs Vlaamse Regulator voor de Media'.
Met de organisatie van deze thesisprijs wenst de Regulator het onderzoek naar onderwerpen die aansluiten bij zijn werkzaamheden te stimuleren. De winnaar van de thesisprijs ontvangt een geldsom van 1.500 euro. Voor de tweede en derde is een geldprijs van 250 euro voorzien.
Voorwaarden
De thesis/masterproef behandelt een onderwerp dat aansluit bij de werkzaamheden van de Vlaamse Regulator voor de Media.
Elke student die afstudeert in een media-, marketing-, communicatiegerichte of juridische opleiding kan met zijn of haar thesis/masterproef, waarvoor men onderscheiding heeft gehaald, deelnemen aan de "Thesisprijs Vlaamse Regulator voor de Media".
Indienen
De inzendingen moeten de Vlaamse Regulator voor de Media ten laatste op 1 oktober 2011 bereiken.
Volgende gegevens dienen we te ontvangen:
- 1 papieren versie van de thesis / masterproef
- 1 digitale versie van de thesis / masterproef
- Een korte samenvatting van de thesis (maximaal 3 A4-pagina's)
- Contactgegevens van de indiener (naam, adres, telefoonnummer en mailadres)
Inschrijven kan op volgend adres:
Vlaamse Regulator voor de Media
t.a.v. Francis Soulliaert
Koning Albert II-laan 20, bus 21
1000 Brussel








